İSAY2 Galeri
 
BASIN DUYURUSU
 
PKK bölücü terör örgütü ve diğer terör örgütlerinin faaliyetlerine karşı yapılacak mücadele ve alınacak tedbirler kapsamında aşağıda belirtilen hususlar hakkında basın açıklamasıdır.
Güvenlik güçlerinin terör örgütlerine karşı sürdürdüğü üstün gayret ve başarılı mücadele sonucunda terör örgütleri büyük kayıplar vererek yok olma noktasına gelmiştir. Bu teröristler artık inlerine çekilerek kışın gelmesini ve devletin elinden kurtulma telaşına kapılmışlardır. Halkımız da bu teröristlerin gerçek yüzünü görmüştür. Halktan yardım alamayacağını anlayan terör örgütü mensuplarının, özellikle  kış sezonu süresince yerleşim yerlerine uzak yazlık, yayla evi, bağ evi vb. yerlere girerek ihtiyaçlarını giderme yoluna gidecekleri düşünülmektedir.
Bu amaçla; yerleşim yerlerinden uzak, yazlık, yayla evi, bağ evi  vb. olarak kullanılan evlerde gıda malzemeleri, yiyecek, içecek türünden hiçbir malzemenin bırakılmaması elzemdir. Halkımızın can ve mal güvenliği ile huzur ortamının devamı bakımından vatandaşlarımızın üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeleri ve  duyarlı davranmaları önemle rica olunur.
 
                                                                                                                                               
ELAZIĞ VALİLİĞİ