27.06.2016

Hava Durumu

ELAZIG

Elazığ İli İlçeleri ve Beldeleri Belediye Başkanları

Tümünü Kapat | Tümünü Aç

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI

M.Süleyman SELMANOGLU
Doğum Yeri : ELAZIG
Doğum Tarihi : 1953

 

ÖZGEÇMİŞ

1953 yılında Elazığ'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Elazığ'da tamamladı. Ankara Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümünden 1977 yılında mezun oldu. Aynı yıl Elâzığ Ticaret ve Meslek Lisesine ataması yapılarak öğretmenlik görevine başladı.

Aynı okulda; 1980-1995 yılları arasında aralıksız olarak 15 yıl müdür olarak görev yaptı. 1996-1997'de Elâzığ il Millî Eğitim Müdürlüğü'ne atandı. 1998 yılında Ticaret Meslek Lisesi Müdürlüğü'ne döndü. 28 Nisan 2004'te yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanı adaylığı için bu görevinden istifa etti.

Okul Müdürlüğü görevi esnasında ülkesine ve devletine bağlı vatansever nesillerin yetişmesi için büyük bir özveriyle çalıştı. Örnek yaşantısıyla genç öğrencilere iyi bir rehber oldu. Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı dönemde hem eğitim ve öğretimin kalitesini arttırdı, hem de Elazığlı işadamlarını eğitim yatırımları yapmaları hususunda teşvik etti. Bu özverili çalışması neticesinde Karakaya Fen Lisesi, Hazardağlı İlköğretim Okulu ile Ekrem Uzel İlköğretim Okullarının yapımını ve hizmete açılışlarını gerçekleştirdi. TOBB ile sıcak ilişkiler kurarak yapılan bir protokol ile Elazığ TOBB İlköğretim Okulu'nu nezih bir eğitim yuvası olarak Milli Eğitim'e kazandırdı. Maden Çok Amaçlı Lisesi, Palu Yatılı İlköğretim Okulu, Baskil M. Bilbay İlköğretim Okulu, Menkul Kıymetler Borsası Yatılı Bölge Okulu ve Merkez Gazi Lisesi'nin eğitim ve öğretimine açılmasını sağladı.

İlimizde faaliyet gösteren sivil toplum örgütü ve gönüllü kuruluşların yönetim kurullarında aktif olarak görev aldı. Halen Fırat Üniversitesi Gelişme Vakfı Başkanlığı ile İzzetpaşa Vakfı ikinci başkanlığını yürütmekte olan M. Süleyman SELMANOĞLU 2004 Yerel Seçimleriyle Elazığ Belediye Başkanlığına seçildi. Yaptığı başarılı hizmetlerin ardından 2009 Yerel Seçimlerini de kazanarak 2. Dönem Belediye Başkanlığı görevine devam etmektedir.

Başkan Selmanoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Detaylı bilgi için www.elazig.bel.tr adresini ziyaret edebilirsiniz


AKÇAKİRAZ BELEDİYE BAŞKANI
Osman CANBAY
Doğum Yeri : ELAZIĞ
Doğum Tarihi : 1956
ÖZGEÇMİŞ

1956 Elazığ İli Merkez Yenice Köyünde Doğdu.İlk Öğrenimini Akçakiraz 60.Yıl İlköğretiminde Tamamladı.Daha Sonra Orta Ve Lise Tahsilini Elazığ İmam Hatip Lisesinde Tamamladı. Evli 6 Çocuk Babasıdır.Halen Akçakiraz Yeşilyurt Mahallesinde İkamet Etmektedir.20 Yıllık Memuriyet Hayatını Akçakiraz Belediyesinde Tahsildar Olarak Yaptı. Bu Süre Zarfında 2004 Yerel Seçim Öncesi Görevinden İstifa Ederek Adalet Ve Kalkınma Partisi ( AKP ) Belediye Başkan Adayı Oldu.2004 Yerel Seçimini Kazanarak Belediye Başkanlığı Görevini İfa etmektedir.

Detaylı bilgi için www.akcakiraz.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI
Namık KOÇAK
Doğum Yeri : ELAZIĞ
Doğum Tarihi : 1963
ÖZGEÇMİŞ

1963 Yılında Elazığ İli merkez Mollakendi beldesinde dünyaya geldim. İlkokul öğrenimimi beldemde Ortaokulu Elazığ da tamamlayarak Lise tahsilimi ise Elazığ Ticaret Meslek Lisesi (Fiziksel Bilimler) bölümünden mezun olduktan sonra 1983 yılında vatani görevimi ifa etmek üzere askere giderek 1985 yılında terhis oldum. Aynı yıl S.S. Kurumuna tabii iş hayatıma başladım daha sonra 13-yıla yakın Şeker bank T.A.Ş.’ de Bankacılık hizmetlerimden sonra Elazığ Medikal Park Özel hastanesinde ekonomi ve sosyal idari işler Müdürlüğü görevini yürütmekte iken 29 Mart 2009 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Mollakendi Belediye Başkanı seçilerek görevime başladım.
Evli ve 3-çocuk babasıyım.


YURTBAŞI BELEDİYE BAŞKANI
Mustafa ERGİN
Doğum Yeri : ELAZIĞ
Doğum Tarihi : 1955
ÖZGEÇMİŞ

23.11.1955 Elazığ Yurtbaşı köyü nüfusuna kayıtlı olup, ilk okulu Yurtbaşı orta okulu ise Elazığ da bitirdikten sonra 1975 yılında askere giden Mustafa ERGİN askerlik dönüşünde Çiftçilik ve atçılık yaparak hayatını devam ettirdi. 1994 yılında dönemin ANAP Anavatan Partisinden Yurtbaşı Belediye Başkanı olarak seçildi, 1999 seçimlerine katılmadı ve 2004 yılında yapılan Mahalli seçimlerde AKP Adalet ve Kalkınma partisinden 2. ci kez Yurtbaşı beledye Başkanı seçildi. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde tekrar 3.üncü kez seçilerek
halen bu görevini yürütmektedir. Evli ve 5 çocuk babasıdır.


HANKENDİ BELEDİYE BAŞKANI
Avni KESKİN
Doğum Yeri : ELAZIĞ
Doğum Tarihi : 1948
ÖZGEÇMİŞ

1948 yılında Elazığ İli Hankendi Beldesinde dünyaya geidim.İlk okulu Hankendi de, Ortaokul ve Liseyi Mersin de okudum.Biİahare 10 yıl değişik illerde İlkokul Oğretmenhiği yaptım. 1973 yılında Ankara Gazi Eğitim Enstitüsüne kaydedildim. 1978 yılında bitirerek Elazığ İçme Orta okuluna,sonra Hankendi Orta okuluna atandım. 1984 yılında Hankendi de Lise açılmasını sağladım, 1998 yılında Emekli oldum. 1999 yılında Hankendi Belediye Başkanlığını kazandım.halen bu görevde devam etmekteyim.


İÇME BELEDİYE BAŞKANI
Faruk ERDEM
Doğum Yeri : ELAZIĞ
Doğum Tarihi : 1962
ÖZGEÇMİŞ

1962 yılında Elazığ Merkeze bağlı İçme köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Elazığ’da tamamlayan Faruk ERDEM, Üniversite öğrenimini Elazığ Fırat üniversitesi Su Ürünleri Mühendislik Fakültesinde yapmıştır.

Faruk ERDEM, gençlik yıllarında, 1972 yılında babasının yanında ticaret hayatına başladı, Faruk Erdem bir yandan aktif olarak ticaretle uğraşırken diğer yandan da eğitimini devam ettirmiştir.

1979 yılında Liseyi bitirdikten sonra Okul hayatına 5 yıl ara vermiş, bu süreçte Askerlik görevini ise Ankara. ve İstanbul illerinde tamamlamıştır. Askerlik görevinin bitiminin akabinde, 1984 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Su Ürünleri Mühendislik Fakültesine başlamış, bir yandan ticaretle uğraşırken diğer yandan da okula devam etmiştir. Üniversite yıllarında 2. sınıfta iken evlilik yapmıştır. Bu evlilikten iki erkek ve bir kız çocuğu vardır.

Mühendis olmasına rağmen devletten hiçbir görev isteminde bulunmamıştır, 1992 Yılında Van iline Öğretmen olarak otaması yapılan, ancak ticareti ve siyaseti tercih eden Faruk ERDEM, siyasete resmi olarak 1997 yılında MHP İçme Belde Teşkilat başkanı olarak başlamış ve bu görevini 1999 yılına kadar devam ettirmiştir. 18 Nisan 1999 Mahalli İdareler seçimlerinde MHP İçme Belediye Başkan adayı olmuş ve %34 oyla Belediye Başkanı seçilmiştir İçme Beldesine yaptığı hizmetlerle halkın takdirini kazanmıştır. Su hizmetlerden bin de Elazığ merkeze bağlı 22 köy ve 4 Belediyeden oluşan ve yaklaşık 70,000 (yetmiş bin) nüfusa hizmet veren Elazığ Eyüpbağları Sulama birliğidir. Kurucusu ve Başkanı olduğu bu birlik 36 köye hizmet vermektedir.

Çalışmaları ve mücadelesi ile takdir toplayan başkanımız 28 Mart 2006 tarihinde MHP Genel Merkezince, Elazığ İl Başkanlığı görevine atanmıştır.

Faruk ERDEM, 22 Temmuz 2007 tarihinde yapılan olan 23.Donem TBMM seçimlerinde MHP'den Milletvekili aday adayı olmak üzere kurucusu ve başkanı olduğu Elazığ Eyüpbağları Sulama Birliği Başkanlığından ve ayrıca MHP Elazığ İl Başkanlığı görevlerinden istifa etmiştir. 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Seçimlerinde yeniden İçme Belediye Başkanı olarak halen, bu göreve devam etmektedir.

 


YAZIKONAK BELEDİYE BAŞKANI
Fikret SERTKAYA
Doğum Yeri : ELAZIĞ
Doğum Tarihi : 1957
ÖZGEÇMİŞ

01/01/1957 Elazığ İli Yazıkonak beldesinde doğdum İlk ve Orta Öğrenimini Elazığ’da tamamladım Evli ve 7 (Yedi) çocuk babasıyım. 10 yıl Elazığ İli Yazıkonak Beldesinde Belediye Başkanlığı görevinde bulundum. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde DP partiden belediye başkanı olarak seçildim.


AĞIN BELEDİYE BAŞKANI
Mustafa YENTÜRK
Doğum Yeri : AĞIN
Doğum Tarihi : 14.02.1942
ÖZGEÇMİŞ

14.02.1942 'de Elazığ'ın Ağın ilçesinde doğmuştur.İlk ve ortaokulu Ağın'da okumuştur.1962 yılında Diyarbakır Öğretmen Okulundan menzun olmuştur.33 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 2004 yılında Ağın Belediye Başkanlığına seçilmiştir.2009 Mahalli seçimlerde tekrar Ağın Belediye Başkanlığına seçilmiş ve hala bu görevi sürdürmektedir.

Detaylı bilgi için www.agin.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.

 

ALACAKAYA BELEDİYE BAŞKANI
Davut TUNÇ
Doğum Yeri : ALACAKAYA
Doğum Tarihi : 1965
ÖZGEÇMİŞ

Elazığ ili Alacakaya ilçesi Altıoluk köyünde 1965 yılında doğmuştur.İlköğretimin Altıoluk köyünde tamamlamıştır.Ortaöğretimini Alacakaya ilçesinde ve lise öğremini Diyarbakır'da tamamlamıştır.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi terk çıkışlıdır.Evli ve 4 çocuk babasıdır.Askerlik görevini er olarak yapmıştır.10 yıl Alacakaya Mermer Madencilik Sanayi Tic. Ltd. Şti de taşaron olarak çalışmıştır.29 Mart 2009 tarihinde yapılan mahalli idareler genel seçimlerinde Saadet Partisinden Belediye başkanı olarak seçilmiştir.

Detaylı bilgi için www.alacakaya.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


ARICAK BELEDİYE BAŞKANI

Cemil CAN
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1952

ÖZGEÇMİŞ

1952 yılında Arıcak'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Palu'da tamamladı.1984 yılında Anavatan Partisinden Arıcak Belediye Başkanı oldu.1987 yılında Arıcak'ı belde iken ilçe yaptı.1989 yılında az bir farkla seçimi kaybedip ANAP ilçe başkanı oldu. 1993 yılına kadar bu görevini sürdürdü.

1994 yılında iki Türk şirketi olan ERNA ve BETA şirketlerinin Rusya'da genel müdürlük görevine getirildi.2000 yılına kadar genel müdürlük görevini sürdürdü.2000 yılında AZARSUN holdingin Rusya danışmanlığını ve koordinatörlüğünü sürdürdü.2004 yılında Arıcak'ta seçime girip 7 oyla seçimi kaybetti tekrar AZARSUN holdingdeki görevine döndü.2009 yılında Arıcak'ta bağımsız belediye başkanı adayı olup %47.4 ile belediye başkanı seçildi.

Detaylı bilgi için www.aricak.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


ARICAK - ERİMLİ BELEDİYE BAŞKANI

Ramazan ÇELİKBAĞ
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1952

ÖZGEÇMİŞ

05.10.1960 Tarihinde Erimli de doğdum. İlkokulu Erimlide orta okulu Alacakaya da Lise yi ise Elazığ lisesinde bitirdikten sonra 1980 yılında Elazığ TEDAŞ Çalışmaya başladım. Yaklaşık bir yıl çalıştıktan sonra vatani görevimi yapmak üzere ayrıldım.
Askerlik dönüşünde 3 yıl kadar bir süre kendi özel işlerimde ve çiftçilikle uğraştım. 1987 yılında Erimli belediyesinde, belediye Başkatibi olarak çalışmaya başladım. 1987-2009 tarihleri arasında belediyenin her kademesinde Belediye başkatibi kadrosunda belediye Mutemetliği, Tahakkuk memurluğu, Evlendirme memurluğu, belediye saymanlığı görevlerinde bulundum. Son olarak 2007 yılında belediye Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atandım.
01.12.2008 tarihinde bulunduğum görevden istifa ederek, 29 Mart 2009 tarihinde yapılan Mahalli İdareler genel seçiminde, Erimli beldesinde belediye başkanı seçildim. Evli 6 çocuk babasıyım


ARICAK - ÜÇOCAK BELEDİYE BAŞKANI

Yılmaz YEGÜL
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1972

ÖZGEÇMİŞ

1972 Yı1ındı Üçocak'ta doğdum. İlk öğrenimi Üçocak İ1kokulunda Orta Öğrenimi Palu YİBO da Lise Öğrenimini Karakoçan Endüstri Meslek Lisesinde tamamladım. 1994 yılında Üçocak Belediyesinde Muhasebeci olarak işe girdim. 2009 yılı mahalli seçimlerine kadar Üçocak belediyesinde muhasebecilik kadrosunda devam ettim. 29 mart 2009 Mahalli seçimlerinde Sadet Partisinden Belediye başkanı seçildim ve halen belediye başkanı olarak görevime devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.


 
ARICAK - BÜKARDI BELEDİYE BAŞKANI

Recep GÜLER
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1963

ÖZGEÇMİŞ

01.01.1963 Arıcak ilçesi Bükardı Beldesinde doğdum. Evli ve 7 cocuk babasıyım. 2009 Mahalli idareler seçimlerinde Arıcak İlçesi Bükardı Belediye Başkanlığına seçildim


BASKİL BELEDİYE BAŞKANI
İhsan AKMURAT
Doğum Yeri : BASKİL
Doğum Tarihi : 16.06.1974
ÖZGEÇMİŞ

1975 yılında Baskil"de doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Atatürk ilkokulu ve Baskil Lisesinde tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra Elazığ da Serbest Avukat olarak 10 yıl çalıştı. Evli ve bir çocuk babasıdır. 29 Mart 2009 yerel secimlerin neticesinde Av.ihsan AKMURAT Belediye Başkanlığına seçilmiştir

Detaylı bilgi için www.baskil.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


KEBAN BELEDİYE BAŞKANI
Hadi TURAN
Doğum Yeri : KEBAN
Doğum Tarihi : 11.01.1939
ÖZGEÇMİŞ

1939 yılında Keban’da doğmuştur.. İlkokul eğitimini Keban da tamamlamıştır, orta ve lise eğitimini Ankara Gazi Lise'sinde tamamladıktan sonra, üniversite eğitimini, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde tamamlamıştır.

İlk görev yeri olan Malatya Ziraat Meslek Lisesi’nde 5 yıl öğretmenlik yapmıştır. 1973 yılında bağımsız aday olarak katıldığı Keban Belediyesi Başkanlığı seçimlerinde belediye başkanlığına seçilmiştir ve 1973-1977 yılları arasında Keban Belediye Başkanı olarak görev yapmıştır. Bir sonraki seçimlere katılmamıştır.

Bir süre Sivil Savunma Uzmanı olarak görev yapmıştır.1989 yılında yapılan Keban Belediye Başkanlığı seçimlerimde tekrar Keban Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Detaylı bilgi için www.keban.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


KARAKOÇAN BELEDİYE BAŞKANI
Nurettin ASLAN
Doğum Yeri : KARAKOÇAN
Doğum Tarihi : 1959
ÖZGEÇMİŞ

1959 Yılında Karakoçan ilçesine bağlı Aşağıovacık köyünde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Karakoçan’da tamamladı. Askerlik görevini müteakiben ticaret hayatına atıldı.

1982 Yılında atıldığı ticaret hayatına Kığı-Karakoçan tur kurucu ve işletmecisi, Sümerbank ve Kığı-Karakoçan Kuyumcusu işletmecisi olarak devam etti. Halen Özel Karakoçan Sürücü Kursu Kurucusu ve sahibi. Evli ve 4 çocuk babası.

28 Mart 2004 yerel seçimlerinde İlk kez Seçildiği Belediye Başkanlığı görevini 29 Mart 2009 tarihinde yapılan seçimde tekrar halkın büyük çoğunluğunun oylarını alarak sürdürmektedir..

Detaylı bilgi için www.karakocan.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


KARAKOÇAN - SARICAN BELEDİYE BAŞKANI
Sıddık ÖZDEMİR
Doğum Yeri : SARICAN
Doğum Tarihi : 1958
ÖZGEÇMİŞ 1958 yılında Sarıcan köyü doğumlu İlk okulu Sarıcan İlkokulunda okudum. 1974 ile 1984 yıları arasında Almanya’da çalıştım.Yurt içinde 1994 yılına kadar çeşitli serbest mesleklerde çalıştım.  1994 ile 1999 yıları arasında Sarıcan Belediyesi Meclis üyeliğine seçildim. 1997  yılında Refah Partisinin kapanmasıyla açılan Fazilet Partisinde Fazilet Partisi Sarıcan Belde
Teşkilat başkanlığına seçildim.Fazilet Partisinin kapanmasıyla açılan Saadet Partisinde  Sarıcan Saadet Partisi Belde teşkilatı başkanlığını yaptım ve 29 Mart 2009 tarihinde yapılan  Mahalli İdareler seçimlerinde Saadet Partisinden Belediye Başkan adayı oldum ve Sarıcan  Belediye Başkanlığına seçildim.Evli ve 9 Çocuk Babasıyım.

KOVANCILAR BELEDİYE BAŞKANI
Bekir YANILMAZ
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1958
ÖZGEÇMİŞ

1958 yılında Elazığ´ın Palu ilçesinde doğdu.İlk, orta ve Lise öğrenimini Elazığ´da tamamladı.Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Enstitüsü İngilizce Bölümünde iki yıl eğitim gördü. 1980 Yılında Suudi Arabistan´ın Medine Üniversitesi Hukuk Bölümünde eğitimine başladı.6 yıllık eğitimi başarı ile bitirerek 1987 yılında Türkiye´ye döndü.

1989 yılında vatani görevini yapan Yanılmaz ,sırası ile Muş Malazgirt ve Elazığ Kovancılar ilçelerinde Müftülük görevlerinde bulundu.1999 yılının ocak ayında görevinden istifa ederek Kovancılar Belediye Başkan adayı olan Yanılmaz,Belediye Başkanlığını kazanarak halen Başkanlık görevini sürdürmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır

Detaylı bilgi için www.kovancilar.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


KOVANCILAR - YARIMCA BELEDİYE BAŞKANI
Mehmet ALİ SERTDEMİR
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1962
ÖZGEÇMİŞ

07/02/1962 Palu doğumlu, ortaokul mezunudur Evli dört çocuk babası olup Nakliye ve Ticaretle uğraşmakta iken 28 Mart 2004 seçilerde Yarımca Belediye Başkanlığını kazanmıştır .29 mart 2009 seçimlerinde tekrar 2. kez Belediye Başkanlığını kazanarak bu görevi yürütmektedir.


KOVANCILAR - ÇAKIRKAŞ BELEDİYE BAŞKANI
Akif SÖNMEZ
Doğum Yeri : KARAKOÇAN
Doğum Tarihi :
ÖZGEÇMİŞ

Karakoçan doğumlu olup Çakırkaş beldesinde ikamet etmekteyim ilkokulu çakırkaş okulu bitirdim ticaretle uğraşıyorum ve bir şirkete ortağım ve yönetim kurul başkanlığını yapmaktayım halen şirket yöneticiliğine devam ediyorum.


MADEN BELEDİYE BAŞKANI
Musa ORHAN
Doğum Yeri : MADEN
Doğum Tarihi : 01.01.1968
ÖZGEÇMİŞ

1968 Maden doğumludur.Maden ilçesi Dutpınar köyü Raman mezrasına kayıtlıdır.İlk ve Orta öğrenimini Elazığ da tamamlamıştır.Elazığ İmam Hatip Lisesi mezunudur.1986 da İmam Hatip olarak göreve başlamıştır.

Gezin-Manavgat-Alacakaya ve Maden Merkez de Camii İmam Hatipliği yapmıştır.2008 de görevimden istifa etmiştir.29 Mart 2009 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Maden Belediye Başkanı seçilmiştir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Detaylı bilgi için www.maden.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.MADEN - GEZİN BELEDİYE BAŞKANI
Fethi AYDIN
Doğum Yeri : GEZİN
Doğum Tarihi : 1949
ÖZGEÇMİŞ

1949’da Gezinde doğdu.İlkokulu Gezin’ de,Ortaokulu Maden de,Liseyi Elazığ’da okudu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünü bitirdi.Değişik İl ve İlçelerde, Liselerde Felsefe Öğretmeni olarak ve İdareci olarak çalıştı.1994’te Beldenin Belediyelik olması ile yapılan Yerel Seçimler sonucunda Belediye Başkanı seçildi,2004 Yerel Seçimlerinde tekrar Belediye Başkanı olarak görev yaptı.2009 Yerel Seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı olarak seçildi.Evli ve İki çocukludur.


PALU BELEDİYE BAŞKANI
Muhammet SEPTİOĞLU
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1952
ÖZGEÇMİŞ

1952 Palu doğumludur. İlk ve orta öğrenimimi Palu da tamamlamıştır.1973 yılında askerlik görevimi ifa etmiştir. Müteahhitlik, inşaat, taahhüt işleri ile meşgul olup, SEP İnş. ve MES İnş. Şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanıdır. 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Palu Belediye Başkanı seçilmiştir. Evli ve beş çocuk babasıdır.

Detaylı bilgi için www.palu.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.PALU - BEYHAN BELEDİYE BAŞKANI
Mahmut YAMAN
Doğum Yeri : BEYHAN
Doğum Tarihi : 1956
ÖZGEÇMİŞ

1956 Yılında Palu Beyhan'da doğdum. İlkokulu Beyhan'da okudum, orta okulu Palu'da Endüstri Meslek Lisesini Bingöl'de aldım. 1982 Yılında Orman Teşkilatında memur olarak göreve başladım. 2005 Yılında emekli oldum. 2005 Yılından sonra müteahhitlik yaptım. Evli ve 5 çocuk babasıyım. 29 Mart seçimlerinde S.P Belediye Başkanı seçildim ve görevime devam etmekteyim...PALU - BALTAŞI BELEDİYE BAŞKANI
Abit TEK
Doğum Yeri : PALU
Doğum Tarihi : 1966
ÖZGEÇMİŞ

29/03/2009 Mahalli idareler genel seçimleri sonucunda Baltaşı Belediye Başkanlığına seçilen Abit TEK 1966 yılında Elazığ İli Palu İlçesi Baltaşı Köyünde doğdu.Halen Bu Beldede İkamet etmektedir.İlkokul Mezunu olup,4 çocuk Babasıdır.Belediye Başkanlığına seçilmeden önce Mermer ve maden işlerinde çeşitli firmalarda Taşeron firma olarak faaliyet göstermekteydi.


SİVRİCE BELEDİYE BAŞKANI

İbrahim ALTUNDAŞ
Doğum Yeri : SİVRİCE
Doğum Tarihi : 1946

ÖZGEÇMİŞ

29.03.2009 tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçiminde Belediye Başkanı seçilen İbrahim ALTUNTAŞ 1946 yılında Sivrice Düzbahçe köyünde doğmuş İlkokulu doğduğu köyde ortaokul ve liseyi Elazığ Lisesinde bitirmiş, askerlik yaptıktan sonra Elazığ Sağlık Meslek Müdürlüğünde göreve başlamıştır.

Daha sonra Sivrice Tuğsaş Gübre Fabrikasında çalışmış.1974-1993 yılları arası Petrol İş Sendikası Elazığ Şube Başkanlığını yapmış olup 1993-1996 yıllarında Petrol İş Sendikası Genel Teşkilatlanma Sekreterliğini yapmış, 1996 yılında emekli olmuştur.

Detaylı bilgi için www.sivrice.bel.tr ziyaret edebilirsiniz.


Son Haberler

En Güzel İftar: Sevgi Evlerimizin Çocukları Vali Konağını Şenlendirdiler

En Güzel İftar: Sevgi Evlerimizin Çocukları Vali Konağını Şenlendirdiler

Huzurevi Sakinleriyle İftar

Huzurevi Sakinleriyle İftar

BASIN DUYURUSU

BASIN DUYURUSU

Gezici Kütüphane Vatandaşlarımızla Buluşmaya Başladı

Gezici Kütüphane Vatandaşlarımızla Buluşmaya Başladı

 Tarihi Öğretmenevi Yeni Yüzüne Kavuştu

Tarihi Öğretmenevi Yeni Yüzüne Kavuştu

Basın Duyurusu

Basın Duyurusu

DUYURULAR


AFİŞİHALE İLANLARI